Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
twilight1.jpgtwilight2.jpg

Strona główna

Niezapomniana przygoda klasy Ia

 PRZYGODA, ZABAWA, INTEGRACJA – pod takim hasłem 21 września 2011 r. odbyła się wycieczka uczniów klasy I a do Adventure Parku w Gdyni Kolibkach.
Podczas czterogodzinnej leśnej eskapady dziewczęta i chłopcy z I a przeżyli niesamowite chwile, pełne wrażeń i emocji… W wyniku przymusowej ewakuacji z pokładu musieli zmieścić i utrzymać się na niewielkiej tratwie, następnie dostali się do fabryki otoczonej bagnami, aby ją opuścić zmuszeni byli użyć specjalnych nart. Natrafili także na gigantyczną sieć pajęczą, z której musieli się wydostać wspólnymi siłami. Działanie jadu pająka spowodowało czasową utratę wzroku części klasy, a ci, którzy nie ucierpieli musieli przeprowadzić pozostałych w bezpieczne miejsce… I a nie straszna była nawet olbrzymia przepaść, na której drugą krawędź przedostali się niczym Tarzan na zwisającej z drzewa linie. Na szczęście dzięki odpowiedzialności, świetnej komunikacji, współpracy i wzajemnej pomocy oraz … wykonaniu magicznych znaków SOS specjalną liną sygnalizacyjną – cała I a wróciła do cywilizacji…
Cel leśnej eskapady został osiągnięty – uczniowie I a przeżyli niesamowitą przygodę, podczas której świetnie się bawili i lepiej się poznali.


Katarzyna Bobrucka.

 

Joomla templates by a4joomla