Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października 2011 r. w Gimnazjum im. Roberta Schumana w Bojanie odbył się uroczysty apel będący wyrazem uznania dla ciężkiej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli. Organizatorem Święta był Samorząd Uczniowski, który pod kierunkiem p. Kasi Bobruckiej przygotował program artystyczny, którego najciekawszym punktem, oprócz wiadomości historycznych dotyczących Komisji Edukacji Narodowej oraz piosenek i poezji okazał się zabawny skecz przedstawiający gatunki występujących w naszej szkole uczniów.
Uroczystość uwieńczyły życzenia oraz symboliczne czerwone róże podarowane wszystkim pracownikom szkoły.