Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
twilight1.jpgtwilight2.jpg

Strona główna

Dyskoteka z okazji dnia chłopaka

6 października br. odbyła się długo wyczekiwana szkolna dyskoteka. Nie była to jednak zwykła dyskoteka… Podczas zabawy odbyły się wybory MISTERA SZKOŁY! 
W wyniku wcześniej przeprowadzonych klasowych eliminacji, do ścisłego finału zakwalifikowało się sześciu kandydatów: Janek Urbański z I a, Kamil Nagel z I b, Michał Rogowski z II a, Karol Kustosz z II b, Mateusz Makurath z III a i Patryk Riegel z III b.
Chłopcy wzięli udział w sześciu konkurencjach, w których musieli wykazać się nienaganną prezencją, urokiem osobistym, inteligencją, dowcipem i siłą mięśni. Kandydatów na mistera oceniała specjalnie powołana komisja sędziowska.
Nasi panowie okazali się bardzo błyskotliwi, gdyż szanowne jury miało olbrzymi problem w podjęciu decyzji. Ostatecznie, wybory zakończyły się dogrywką. Michał Rogowski i Mateusz Makurath musieli upleść warkocza swoim koleżankom: Kindze z III b i Weronice z II a. Warkocz Michała okazał się atrakcyjniejszy (tzn. bardziej przypominał warkocz), toteż właśnie Michał zdobył tytuł MISTERA SZKOŁY. GRATULUJEMY!!!
Tego dnia, cała brać uczniowska Gimnazjum im. Roberta Schumana w Bojanie bawiła się wyśmienicie! Śmiechy i śpiewy rozbrzmiewały po całej sali, parkiet był zapełniony po brzegi, a różnorodna, świetnie dobrana muzyka każdemu przypadła do gustu. Nasi szkolni „didżeje”, czyli Przemek Marszałkowski i Tomek Konkel okazali się niezawodni.
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie zabawy, a naszym Wychowawcom za opiekę. Niecierpliwie czekamy na kolejną dyskotekę!

Nikola Lichwa, II b

Joomla templates by a4joomla