Bal uczniów klas trzecich

Bal uczniów klas trzecich

Dnia 9 VI 2011 r. w naszym gimnazjum miała miejsce wyjątkowa uroczystość - bal uczniów klas trzecich. Poza gimnazjalistami i wychowawcami przybyli również rodzice, a także zaproszeni goście - Dyrekcja Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Bojanie oraz nauczyciele.
Tradycyjnie imprezę rozpoczęto polonezem w wykonaniu piętnastu pięknych par - wszyscy zatańczyli perfekcyjnie. Po przywitaniu gości przez naszą koleżankę uczestnicy balu zasiedli do stołów, aby wspólnie i miło spędzić czas. Później uczniowie udali się na parkiet, by tańczyć do późnego wieczora. Wyjątkową atrakcją okazał się ogromny tort, który z wielką przyjemnością zjedli wszyscy goście.
Wielkie słowa uznania i podziękowania składamy rodzicom, którzy zorganizowali tę wyjątkową uroczystość i przygotowali ją z wielkim sercem i zaangażowaniem.

Uczniowie klasy III B wraz z wychowawcą