Morze, piasek i wiatr … w Jastrzębiej Górze

Uczniowie klasy III b wraz z opiekunami spędzili trzy dni (18 – 20 V 2011r.) w nadmorskim kurorcie. Wielogodzinny pobyt nad morzem, spacery i gry zespołowe dominowały w programie wycieczki. Nie mogło również zabraknąć elementów edukacyjnych, stąd też wejście na Latarnię Morską w Rozewiu i podziwianie panoramy nadmorskich miejscowości. Wiele emocji i zadowolenie uczestników biwaku wywołała dyskoteka w niewielkim gronie, ale w wyjątkowo miłej atmosferze.
Z całą pewnością pobyt w Jastrzębiej Górze to mile spędzone czas, który pozwolił na lepsze poznanie się i zintegrowanie. Szkoda, że był to ostatni wspólny wyjazd uczniów klasy III b.

Lucyna Hryciuk
Renata Lassin